1.
internetin gelmiş geçmiş en popüler iletişim yöntemi. windows messenger'ın devri bile bitti ancak bunun devri asla bitmez ve bitmeyecektir. internet üzerindeki en sağlam iletişim protokolüdür. aslında tek bir protokol de değildir, iki ayrı protokol içermektedir. size gönderilen mail'leri alabilmeniz için pop3, mail gönderebilmeniz için de smtp protokolleri mevcuttur.
devamını gör...
2.
elektronik haberleşme biçimi. gün içinde fazlaca geldiğinde insanda okumadan silme isteği uyandırıyor.
devamını gör...
3.
atmaktan ve okumaktan memnun olduğum sosyal iletişim ağı
devamını gör...
4.
kağıt ile yazışma devrini bitiren uygulamadır. aslında kağıt ile yazışma hala daha varlığını sürdürmektedir ama özellikle kurum içi yazışmalarda pratikliğinden dolayı çalışanlar e-mail'i daha çok tercih etmektedirler.
devamını gör...
5.
e-posta olarak kullanmayı tercih ettiğim.

(bkz: e-posta)
devamını gör...
6.
en kuvvetli iletişim ağı.
devamını gör...
7.
çoğunlukla şirketlerden gelen mesajlarn olduğu platform..
devamını gör...
8.
resmi yazışma şeysi
devamını gör...
en sevmediğim kontrol etmediğim ayda bir açıp tum gelenleri sildiğim bilgisyar ortamından yapılan haberleşme trafiğini hızlandıran yazılı bilgilendirmeler.
devamını gör...
10.
düzenli kontrol ve temizleme aracım, resmi yazışma alanıdır benim için.
devamını gör...
11.
sign yazınca hotmail adresi çıkar.
devamını gör...
12.
kişiler - şirketler - kurumlar arası elektronik ortamda resmi ve gayrıresmi mektuplaşarak iletişim kurma kanalı.
devamını gör...
13.
kullanmayı çok sevdiğim, yazarken hakkını verdiğim iletişim aracıdır. kullananlara cc ve bcc'yi iyi öğrenmeleri aksi takdirde işinden olanı bile gördüğümü belirtmek istediğimdir.

e-mail'de cc (carbon copy), bir mail'i birden çok insana aynı anda gönderecekseniz kullanılır. mail'i alan kişi başka kimlere gönderdiğiniz bilgisini üstte görebilir.

e-mail'de bcc ise, bir mail'i birden çok insana aynı anda gönderecekseniz ancak x kişiye gönderdiğiniz görünsün istemiyorsanız kullanabilirsiniz. bu özellik genellikle şirketlerarası mailleşmelerde patrona gönderilmek için kullanılır.
devamını gör...
uzaktan eğitim nedeniyle zoomdan sonra ikinci yada sanirim üçüncü olarak samimileştiğim bi iletişim araci olur kendileri.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"e-mail" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.