3.dövmeyi yaptırmanın zamanı geldi
devamını gör...
6 tane dövmem var. 7. el bombasi olcak. karnıma sol alta.
devamını gör...
üstünde uzun süre düşünün . illa anlamı olacak triplerine girmeyin . sıkılmayacağınız bir dövme seçin bu çok önemli . sevgili eş dost akraba gibi dövmeler sakın gaza gelip seçmeyin . bağımlılık yapıyor sürekli yaptırmak istiyorsunuz eğer zengin değilseniz yaptırmayın devamını yaptırmak istersiniz yaptıramazsınız kötü oluyor kendimden biliyorum .
devamını gör...
dövme yaptırmayı düşünenlere yardımcı olabilecek bir başlıktır.
sizin için anlamlı olan bir dövmeyi ya da fikri seçmek en mantıklı karardır.
devamını gör...
yaptırmayın.
devamını gör...
anlamını, derinliğini bir kenara bırakın. baktığınızda sizi iyi hissettirecek, mutlu edecek bir şey olması yeterli.
devamını gör...
genç yaşta yaptırmayın. sonra pişman oluyorsunuz.
devamını gör...
anlamlı veya anlamsız olması fark etmez, sıkılmayacağınız bir dövme yaptırın aksi takdirde sildirmesi daha masraflı ve acılı olacaktır. vücudunuzun çok sık görmediğiniz bir bölgesine(göğüs kenarı, sırt, bel gibi) yaptırmanız arada bir aynanın karşısına geçip dövmenizi izleyerek mutlu olmanıza sebep olacaktır.
devamını gör...
donemsel duygular ve ilgilerinizi dovme yaptirmayin. ya da yaptirin sizin karariniz, ama bence uzerine biraz dusunun. cok sevdiginiz birsey secin, ben cabuk sikilirim diyenlerdenseniz dovmeyi cok sik gormediginiz biryere yaptirmayi deneyebilirsiniz. suan 3 dovmem var, hepside bacaklarimin ust kisminde. arada gorunce aaa ne guzelmis iyi yaptirmisim diyorum.
devamını gör...
bir ara parayı bulunca düzgün bi dövmecide sırtıma komple şükrü saraçoğlu stadını yaptırmak istiyorum. üstüne de bir daire, yarısı atatürk silüeti yarısı fenerbahçe amblemi.
devamını gör...
bakın çok orjinal bir fikrim var, bence bunu yazdırın "only god can judge me"
nasıl süper dimi
devamını gör...
buna düşmeyecek kız bilmiyorum. yine de siz bilirsiniz beyler. yatırım tavsiyesi değildir.

görsel
devamını gör...
bağımlılık yaptığı yalandır 10 yıl önce bir tane yaptırdım sonra hiç aklıma lan bidaha mı dövdürsem kendimi demek gelmedi.. sadece ömür boyu pişman olmadan taşıyabileceğiniz bir şey olması önemli
devamını gör...
yaptırmayın.
devamını gör...
mümkünse kendiniz tasarlayın. içinde isim veya herhangi bir kelime geçmesin. şekillere, çizgilere anlamlar yükleyin mesela.
baktığınız zaman size ait hissettirsin.
devamını gör...
sevgili adı sanı tarzında bir şeye gerek yok. ayrıca dövme yaptırmak isteyene fikir verilmez. aklında olan şeyler ya da anlamı olan şeyler varsa onlara yorum yapılabilir hatta o da yapılmaz ya herkes istediğini yaptırsın ama sevgili olayına girmeyin o cidden pişmanlıktır. he bi deee bi kere bu illete bulaşınca devamı geliyor haberiniz olsun insanın içi kımışıyor hadi 2. hadi 3. derken 6 tane falan garanti.
devamını gör...
ben koluma yapraklı ve dikenli bir sarmaşığın etrafından kıvrılan bir yılan yaptırmayı düşünüyorum. muhtemelen bir servet yatıracağız ama hadi bakalım...
devamını gör...
elinin üzerine "bedel" yazdırmak (!).
devamını gör...
•canım anam
•kız kafa resmi
•3 tane küçükten büyüğe yıldız
•göz yaşı resmi
•sizi sonra terkedecek olan sevgilinizin adı
devamını gör...
al sana fikir; google a bak.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"dövme yaptırmak isteyenlere fikirler" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.