1.
vatan partisi genel başkanı bu şahsın, zamanında apoyla görüşüp sebebi sorulduğunda ise gazeteci kimliğim ile ordaydım diyip buna benzer devlet içi-dışı hareketlerinde fare gibi hayatını devam ettirmeye çalışarak halkın gözünde ne olduğu belirsiz bir ajan rolüne bürünmüştür.

(bkz: badem bıyık)
devamını gör...
2.
zamanında bir çok devrimciyi ihbar etmiş, adreslerini yayınlamıştır. ibrahim kaypakkaya'yı da öldürtmeye çalışmış.
devamını gör...
3.
herkesin istisnasız linçlediği ancak siyasete doğru yanlış adanmış bir ömür. bu adam ajansa max sivaslılar derneği ajanıdır.
devamını gör...
4.
doğu perinçek gerçek bir ajan mıdır bilinmez ancak derin devletin sarsılmaz yapı taşlarından biridir kanımca.
devamını gör...
5.
looser bir başkan.
devamını gör...
6.
ajan değilse bile ajan gibi çalışmaktadır. bir insanın bu kadar rus ve çin yancısı olması ideolojik bağlılıkla açıklanamaz zaten.
devamını gör...
ne olursa olsun bir 30 yıl daha unutulmaz bir sözü buraya bırakıyorum: "sen abdülhamit'i savundun."
devamını gör...
hatta bu kişi, mahir çayan tarafından ayağından vurulmuştur. topal olmasının nedeni budur. devrimci felan değildir. sadece laf kalabalığı yapar. gereksiz bir kişiliktir. aynı zamanda çok usta bir provokatördür.
devamını gör...
türk solunun gelmiş geçmiş en karanlık figürüdür kendisi, devrimci ve açık bir gelenekten böyle bir isim çıkması kuşkusuz türk solunun ayıbıdır ama ne yazık ki böyle şeyler olabiliyor, bunun sebebi yaptığı herşeyi bir oprtünizm açısından görmesidir, örneğin geçmişte apocuydu * ama ezik gibi bunu savunmadı, şimdi de neredeyse türk-islam-şeritaçı oldu ama bunu da yeterince savunmuyor, o yüzden karaktersizsin doğu, gel de bana dava aç. üstüne üstelik gençlik örgütü tgb * bildiğin eylem kırıcılığı ve polis yalakalığına başladı üniversitelerde. *
devamını gör...
ara eleman
devamını gör...
ne ajanı boş balon , güldürmeyin.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"doğu perinçek'in gerçek bir ajan olması" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.