1.
büyük bir merakla başladığım,hassas sahnelerin çok olmasından sıkılıp üçüncü bölümde bıraktığım alman ,netflix yapımı dizi.almanya’nın kozmopolit yapısından bahseden dizi de arka sokaklarda bulunan türk ve arap çetelerini konu ediniyor.tabii bir de naziler var.konusu ise alman takımında oynayan türk futbolcunun öldürülmesi ile başlıyor.bu cinayeti araştıran bir türk ve bir alman’ı izliyoruz.umarım kan,ceset,idrar görmeyi yadırgamadığım bir zaman tekrar dönüp izleyeceğim dizi olacaktır.
devamını gör...
2. sezonunu hala beklediğim, netflix yapımı alman dizisi.
devamını gör...
underrated bir dizi. instagram insanları tarafından her gün oyunculuklar çok iyi yeaa diye paylaşılmadığı için çok duyulmamış sanırım.almancı dediğimiz kavram, çeteler,suçlar ve iyi oyunculuklar var. ortalama üzeri bir dizi. dizi izlemeyi seviyorsanız rahatlıkla izleyebilirsiniz
devamını gör...
20. dakikasında kapattığım dizi. tarzıma uygun değil itici bir dizi.
devamını gör...
iki günde bitirdiğim genel olarak oldukça sürükleyici dizidir. ikinci sezonu gelecek mi merak konusu
devamını gör...
fahri yardım'ın kırık türkçesini çok tatlı bulduğum, çete savaşlarının ve nazileri savunan almanların anlatıldığı polisiye dizidir.
bu diziye gelinceye kadar netflix'te daha iyi ve orijinal diziler bulunabilir. ama fena bir dizi değil. daha kötülerini de görmüştüm.
devamını gör...
bizi felix kramer hastası yapan dizi. ilk sezonu bitirdiğimde saçımda beyaz yoktu resmen beklerken beyazlayacak.
devamını gör...
abi alman dizisi ya, dark gibi mi acaba deyip ailenin yanında ya da kalabalıkta açmayın ilk bölümü. dakika 1 gol 1 doggy style var. *
devamını gör...
alman polisiye dizi. konusundan zaten bahsedilmiş, felix kramer isimli beyefendiyi beğendiğimi ben de ekleyeyim. ikinci sezonundan ses yok ama çıkarsa izlerim, fena bir dizi değildi.
devamını gör...
ikinci sezonunu beklediğim, aileyle izlenmeyecek ve bittikten sonra sürekli yallah habibi dediğim dizidir kendileri
devamını gör...
çimlerine köpek kakası yapılmasından hoşlanmayan adamın paçaları çorabın içine sokmuşlardı ya türk ya araplardı diyerek beni aydınlattığı dizi. aynı zamanda geçenlerde mero vb. keko tiplerle gündeme gelen aşiret rapçiliği de bu dizide anlatılmaktadır.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"dogs of berlin" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.