2007'de ilk bölümü yayınlanmış, 5 sezon sonra televizyonlara veda etmiş, aksiyon-mizah tarzında dizidir. the o.c.'nin yaratıcısı josh schwartz tarafından yazılıp yönetilmiş, bir çakma ajan hikayesidir.

izlemeyenlerin kesinlikle çok şey kaybettiğini düşündüğüm dizidir.
devamını gör...
başrolünü zachary levi’nin üstlendiği aksiyon-komedi türündeki amerikan dizisi.
devamını gör...
buymore isimli bir markette bilgisayar teknisyeni olarak çalışan chuck'un, cia ajanı olan arkadaşından gelen bir maili açmasıyla birden değişen hayatını konu alan, keyifle izlenesi bir dizidir. hafif romantizm de var aksiyon da var. ilk 2 sezonu özellikle harikadir.
devamını gör...
chuck bartowski'nin maceralarını anlatan 5 sezonluk aksiyon komedi dizisi. dönüp dönüp baştan izlediğim, en sevdiğim dizilerden biri.
final sahnesinde çalan, çok da sevdiğim bir şarkıyı buraya bırakayım hemen.
devamını gör...
sevdiğim çoğu dizi gibi final sezonundan memnun kalmamıştım. farklı bir konusu ve eğlenceli karakterleri var, izlenmesini tavsiye ederim.
devamını gör...
ah ne izlerdimmm... mesleğimi de sanırım bu dizinin etkisinde kalarak seçmiş olabilirim! eğer izlemediyseniz mutlaka izleyiniz efenim. bence pişman olmazsınız.
devamını gör...
zamanında bayıla bayıla izlediğim şimdiler de ise iki yılda bir tekrar izlediğim muazzam yapımdır. sarı saçlarından cia suçlu sarah walker.
devamını gör...
izlenesi dizidir. asla sıkmaz.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"chuck" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.