1.
bir filmde figüran olarak başlayip filmde kendini göstermek için doğaçlama bir replik söyledikten ve yönetmenin sen nabiyon lan değişik defol setimden demesinden sonra oyunculuk kariyerine başlamış 63 doğumlu insan evladı.
devamını gör...
2.
56 yasında olmasına rağmen hoaaay maşşallah dediğimiz fena adam🔥
devamını gör...
william bradley pitt, amerikalı oyuncu ve film yapımcısı.
devamını gör...
bu adam marka gibi brad pitt misin cümlesini tdk ya kazandırmıştır.
devamını gör...
öncesinde çeşitli projelerde bulunmuş olsa da bir otostopçu olarak yer aldığı 1991 yapımı thelma & louise, kendisi için sıçrama tahtası olmuştur ki filmde toplamda sadece 15 dk görünmektedir.

devamını gör...
zach galifianakis burada kendisi hakkında klişe olmuş tanımı bizle paylaşsa da, tavrımız brad pitt gibidir. kendisinin tek suçu "yakışıklı" olmasıdır.*
devamını gör...
dünyanın en yakışıklı sarışınıdır, tartışmaya kapalı burası. 1963'te doğan en yakışıklı erkektir. yaş aldıkça daha da yakışıklı olan aktördür. bir kez daha yakışıklı yazmayacağım, her daim hastasıyım.
devamını gör...
çok daha önce hak ettiği oscar'a yapımcı olarak 2006'da kavuşmuş olsa da yardımcı oyuncu olarak epey geç kavuşmuş başarılı oyuncu. yeni filmler bekliyoruz. tarantino'nun projelerinde yer alırsa ekstra mutluluk duyarız.
devamını gör...
kusursuz oyuncudur. günümüzün güzellik ölçüsünü bu adam belirlemiştir. erkekler brad pitt'e benzediği ölçüde yakışıklıdır. bi tık üstü yoktur arkadaşlar brad abimizin. bi nirvana varsa, o'dur.
devamını gör...
kısa saçlı daha yakışıklı adam beyler. evet.
devamını gör...
önceden daha yakışıklıydı. yaşlandıkça büyüsü bozuldu bunun da.
devamını gör...
her yere yakışan adam.
görsel
devamını gör...
kıvanç tatlıtuğ ile birlikte türk berberlerin vazgeçilmez dekoru. sanıyoruz ki berber dükkanından içeri girince bu abiler gibi olacağız. ulan senin o yumurta kafana, fırça saçlarına berber ne çare? kanma camekandakilere onlar saç ektiren arap turist kellesiyle bile yakışıklı olur. ha yok abi yıkama ev yakın...
devamını gör...
gençliğini hiç beğenmediğim, yaş aldıkça tövbeestağfurullah dedirten bi karizmaya sahip kişi. oyunculuğuna o derece hayran değilim. her filmde aynı kişiymiş gibi hissettiren oyunculardan.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"brad pitt" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.