bernard black'in adeta bir huysuz şirin olduğu başyapıt.
belli aralıklarla tekrar izlediğim nadir dizilerden biridir ayrıca, kendini özletir.
devamını gör...
bernard black karakteri müthiş. ingiliz komedisine bayılıyorum. bu dizi ile aynı dönemde çıkmış olan spaced ile beraber izleyin. bazı bölümlerde oyuncular bu iki diziye karşılıklı konuk oluyorlar.
devamını gör...
birinci bölümünden itibaren bağımlılık yapan dizi. bernard ve yehova şahitleri
devamını gör...
bir tom waits parodisi olarak da okunabilecek dizi. 3 dostun bir kitabevi çevresinde yaşadığı maceraları konu alır. kardinale kaçak şarap yapmaktan, dolandırıcı vergicilere kadar her şeyi eleştirir, kafaları ise asla yerinde değildir. başrol aynı zamanda senaristtir, kendisi çok da sağlam bir new yorker yazarıdır, ama adını unuttum.
devamını gör...
başlığı açılmış mı diye baktığım dizidir. çok küçük beklentilerle izlemeye başlamıştım fakat daha önce hiçbir dizi beni güldürememişken bu dizi bana gerçekten komik ve başarılı geldi. başrol oyuncusunun oyunculuğu o kadar başarılıydı ki keşke devam etseydi ben de bu güzel diziden mahrum kalmasaydım.
devamını gör...
kral ingiliz dizisidir. buna benzer dizi için (bkz: how not to live your life)
devamını gör...
graham linehan tarafından yaratılan müthiş bir sit-com. bunun frankenstein göndermeli bir bölümü vardı, gülmekten kramp girmişti karnıma.
devamını gör...
ne izlesem diye düşünürken tesadüfen bulduğum, çok beğendiğim, maalesef sezon ve bölüm sayısının az olmasından üzüntü duyduğum dizidir.
devamını gör...
defalarca izlediğim dizilerden biridir. dükkana * güvenlik sistemi yaptırdıkları bölümü belirli aralıklarla izlerim. * çoğu zaman olaylar planlandığı gibi gitmez.
devamını gör...
10. (tematik)
kimseye sevdiremediğim dizidir
devamını gör...
az kişi bilir az kişi hakkını vererek izler. efsanedir.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"black books (dizi)" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.