şuan tam dilimin alt kısmındaki bağda çıkmak suretiyle bi kaç gündür yaşadığım dehşet acı veren olaydır. insanı kıvrandırır.
devamını gör...
aft 'tır o. ağrılıdır.limon,sirke ,tuz ve az su karışımı gargara iyi olur. agız bakımına dikkat. gecmis olsun.
devamını gör...
karbonatlı su ile gargara derim ben de. hem daha az yakar hem de bebeklerin ağzına da uygulanan bir yöntemdir. ve hatta, ilgisiz ama her gün yarım ya da bir çay bardağı karbonatlı su içmenizi de ayrıca tavsiye ederim, çoğu hastalıktan bir süre bir ölçüde korur.
devamını gör...
böyle zamanlarda yemek yemek hatta konuşmak bile can yakıcı, rahatsız edici olabiliyor. doğal yollardan, karanfil şalgam gibi bir çok şeyi denedim kısmen de etkisini gördüm diyebilirim fakat kenacort a orabase alıp yaraya sürerseniz üstünü kapadığı için yemek yemek ve konuşmak sorun olmaktan çıkarıp iyileşmesini de hızlandırıyor.
devamını gör...
vitamin, mineral eksikliği ve dengesiz beslenme sonucunda olur. yediginize ictiginize dikkat edin, ağız bakımınızı aksatmayın ve tuzlu su gargarası yapın . hadi geçmiş olsun.
devamını gör...
yemek yiyeceğin zaman ağzının değerini anlatacak bir yaradır.
devamını gör...
stresten veya az uykudan dolayı çıkar.
devamını gör...
tuz ile gargara'nın epey işe yaradığını daha önce gözlemlemiş biri olarak önerebilirim.
devamını gör...
ne kadar dikkat etmiş olursan olun belirli aralıklarla kendini hatırlatan illet. özellikle yara dil kenarında çıktıysa bir kelime kuracak olduğunuzda sizi perişan eder. bu dönemlerde yemek yiyemez hale geliyorsunuz.
devamını gör...
bir doktor olmadığım için öncelikle doktora görünülmesi gerektiği hatırlatarak;
başka yerlerde de benzer yaraların oluşması durumunda behçet, aids gibi pek çok hastalığın göstergesi olabilecek bir semptomdur.
dikkate alınması gerekir.
devamını gör...
karadut iyi geliyor.
devamını gör...
dilde ve dudaktan aşağı kısımlarda çıkmışsa aft yarasıdır. mercimek büyüklüğünde, taze tereyağı renginde, konuşmayı ve yemek yemeyi zorlaştıran yaralardır. karbonat sürülürse birkaç güne kalmaz geçer.
devamını gör...
özellikle acı çekiliyorsa, çaresi kloroben'dir. sonra teşekkür edersiniz.
devamını gör...
bunun için %100 mükemmel bir şey var; "piraldyne". gece yatmadan önce yaranın üstğne sür aşırı iyi geliyor. keşfettiğimden beri ağız yarasından acı çekmiyorum.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"ağızda yara çıkması" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.