şefkatten ve tutkudan oluşanların izlemesi gereken yumuşacık mini dizi, izleyin izlettirin beh
devamını gör...
ben baya sevmiştim..tonynin bakış açısı beni çok etkilemişti,yaşlı teyzemizle konuştukları falan..merakla beklemedeyiz 3.sezonu
devamını gör...
birinci sezonun finalinde gözlerim dolmuştu. tony ve eşinin geçmişten görüntüleri çok samimi sanki yaşanmış bir hikaye gibi hissettirdi.
devamını gör...
ricky gervais'ın başrol oyunculuğunu üstlendiği netflix dizisi.
diziyi izleyenlere şu ödül töreni konuşmasını da izlemelerini tavsiye ediyorum ;
video burdan
devamını gör...
komedisi, hüznü, oyunculukları muazzam olan bir mini dizi. her yaştan her kültürden insanın izleyebileceği ve kesinlikle izlenmesi gereken bir yapım olmuş.
devamını gör...
bir çırpıda bitmişti. güzeldi.
devamını gör...
harika bir dizi, hiç kaçırmadan izleyin derim.
devamını gör...
ricky gervais'in yapımcılığını ve yönetmenliğini yapıp aynı zamanda başrolünde yer aldığı harika bir dizi. dizinin havası, oyunculuklar, hikaye sizi ilk bölümden itibaren sımsıkı sarıyor. hüzün, hayat eleştirisi, komedi, absürtlük hepsi bir arada. kesinlikle izlenmeli. ricky gervais mizahı hoşunuza giderse humanity isimli stand-up gösterisini de kesinlikle tavsiye ederim.
devamını gör...
tanrım o ne hüzün öyle. 2 sezonunu arka arkaya seyredip hayata küsmemeniz mümkün değil. ama sevgiye, hüzne ve kaybetmeye dair bir şeyler izlemek ve yas tutmak isterseniz buyrun izleyin.

--! spoiler !--

'bir şey olunca ona anlatmaya koşuyorum. sonra hatırlıyorum ki..
paylaşmayınca her şeyin kıymeti azalıyor. hala kederleniyorum.'


--! spoiler !--
devamını gör...
vizelere hazırlanırken kafa dağıtmak için izleyeyim dediğim dizidir fakat o kadar kederliydi ki içim sıkıldı. mutsuz veya stresliyken izlenmesi tavsiye edilmez, daha beter yapıyor.
devamını gör...
başıma bir şey gelmeyecekse aşırı yüzeysel replikler ve derinliksiz şakaları olan, giriş seviyesi ateizm içeren dandik dizi.
devamını gör...
bu yabancıların mezarlıkları ne kadar çok bakımlı, çimler ne kadar yemyeşil öyle.benim dizide dikkatimi çeken ilk şey bu olmuştu.bildiğiniz mezarlığı beğendim,evet.
devamını gör...
2. sezonunu bir türlü bitiremediğim dizi. tamam güzel falan ama uyuyakalıyorum izlerken. bir ayda 2. sezona ancak geçebildim ama bitirebileceğimden pek emin değilim. ağır mı işliyor sanki biraz?
devamını gör...
yaratıcısı ricky gervais olan bu diziyi ağır depresyondayken izledim. komedi-dram olan bu mini diziyi hayatınızın bir yerine sıkıştırın ve mutlaka izleyin derim.
devamını gör...
az önce 2.sezonu bitirdim ve 3.sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

--! spoiler !--

eşini kaybetmiş bir adamın bunu zor da olsa kabullenişini ve hayata tutunuşunu konu eden, arada hepimize çok güzel mesajlar veren, gözlerinizi doldurup sizi ağlatabilecek ama bir yandan da güldürecek ve umut yeşertecek harika bir dizidir. tony'nin gözleri doldukça, karısını özledikçe siz ağlarsınız. matt'in bu kadar iyi ve düzgün bir adam olmasına hayran kalırsınız*. roxy kadar vefalı bir arkadaşınız olsun istersiniz. anne gibi bir yol göstericiniz. brandy gibi güzel bakan, hep yanınızda olan bir köpeğiniz*...

--! spoiler !--

bölümler yaklaşık 28 dk olduğu için kaç bölüm izlediğinizi anlamıyorsunuz bile. kısacası izleyin, pişman olmazsınız.
devamını gör...
izleyen herkesin bana benzettiği ama benim kendimi benzetemediğim dizidir. ( tipi değil )
devamını gör...
tamamını izlediğim ve beni şaşırtmaması ile şaşırdığım huzur verici dizidir.
devamını gör...
insanları karamsarlığa sürüklediğini söyleyen yorumları görünce şaşırıp kaldığım dizidir.
dizideki karakterlerin hepsinin bir parçası eksik. hepsi onu arıyor. o parçayı tamamlayacak kişi kendini iyi hissedip diğerini tamamlarsa her şey tamam olacak fakat bir türlü olmuyor. bundan bazıları karamsarlık çıkarırken ben bir görev çıkarıyorum.
en basitinden dizi, birinin masasına rastgele bir günde bir çikolata bırakırsanız, tanımadığınız birine 5 dakika ayırıp sohbet eder veya küçük bir yardımda bulunursanız onları mutlu eder, eksiklerini tamamlarsınız diyor. çok zor olmasa gerek...
devamını gör...
birleşik olarak yazarsanız bbc'nin nefis gerilim dizisi.
başrolde, "walking dead" dizisinin şerifi var.
gelmiş geçmiş en acayip sahnelerinin bazıları bu dizide yer almakta.
görsel
devamını gör...
hayata veda ederken, eşinin yaşayacağı depresyon halini tahmin edip o'na yeni hayatına dair öğütler bırakan bir kadın,
genel hatlarıyla benim ruh halime çok yakın bir adamın hikayesi.
umarım yeni yeni sezonlarla devam eder.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"after life (dizi)" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.