su götürmez bir gerçektir. devası bulunamayan hastalıklara alternatif tıp ile deva bulunabilir. sadece spiritüel dünyanızı geliştirmeye ve çakralarınızı açmaya ihtiyaç vardır.

başlarda bana da saçma gelse de ara ara sakallarımda oluşan saçkıran durumunu bu şekilde düzeltmişimdir. modern tıp ise konuyla ilgili krem vs verip geçici çözümler üretmiştir fakat alternatif tıbbı denedikten sonra neredeyse 11 yıldır bu sorundan kökünden kurtulmuşumdur.

alternatif tıp denilen şey sadece baharatı kaynatıyorsun olayı değildir. ciddi anlamda bu işe gönül vermiş, kendilerine şifacı diyen bireyler bulunmaktadır. bunların 3. gözü açıktır ve doğayı kullanarak gözlerindeki perdeyi kaldırmış kişiliklerdir. kullandıkları yöntemleri ayrıntılı bilmesem de olayın diğer boyuttaki ruhlarla alakasını olduğunu söylemişlerdi. bu ruhlar neyin ruhu kimin ruhu bilinmez. fakat doğadaki her şeyde spiritüel olarak bir enerji mevcuttur.
devamını gör...
şakaysa komik, şaka değilse daha komik.

her görüşe saygımız var elbette ama bazen kantarın topuzu kaçıyor mu ne?
devamını gör...
hadi ordan dediğim başlıktır. tabi bir seansına 500 lira verince ister istemez iyileşmiş gibi yapıyor vücut. ciddi bir hastalığa çözüm olsun da görelim, hiç görmedik. bunlar hep para tuzağı. alternatif tıp modern tıptan asla üstün olamaz.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"alternatif tıbbın modern tıptan üstün olması" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.